JAKIE NASIONA WYBRAĆ - Sklep

JAKIE NASIONA WYBRAĆ

JAKIE NASIONA WYBRAĆ?

 

Wybór nasion zwzgl. na warunki kolekcjonowania ;

 

 

Wybór nasion zwzgl. na płeć konopi ;

  • Nasiona regularne czyli ok 50% męskich i 50% żeńskich roślin ;

Nasiona Automatyczne Regularne

Nasiona Outdoor Regularne

 

  • Nasiona feminizowane czyli w 99,9% żeńskie rośliny

Nasiona Automatyczne Feminizowane

Nasiona Indoor Feminizowane

Nasiona Outdoor Feminizowane

 

Wybór nasion zwzgl. na geny nasion konopi ;

 

  • INDICA - to przeważnie niskie rośliny o zwartej budowie z gęstymi topami. Ich liście są szersze w porównaniu do liści Sativa. Odmiany Indica wymagają krótszego okresu kwitnienia niż odmiany Sativa. Przeważnie zawierają więcej CBD oraz THC. Haj jest relaksujący. Odmiany Indica wykorzystuje się do produkcji haszyszu dzięki dużej zawartości trichomów.

 

  • SATIVA to wysokie rośliny, przeważnie o luźnej ( nie tak zwartej i gęstej jak Indica ) budowie, z długimi i wąskimi liśćmi. Wymagają dłuższego okresu kwitnienia niż odmiany Indica ale zapewniają bardzo euforyczny haj.

 

  • INDICA/SATIVA to hybrydy czyli odmiany powstałe w wyniku krzyżowania dwóch typów genów. Obecnie prawdopodobnie najpopularniejsze rozwiązanie przy tworzeniu nowych odmian. Każda odmiana może posiadać przeważającą ilość genów danego typu dzięki czemu uzyskuje się zdumiewające efekty np. moc i szybkość kwitnienia odmian indica a ogromne topy jak w odmianach sativa

 

  • RUDERALIS czyli odmiany posiadające automatyczne kwitnienie zwane autofloweringiem. Dzięki temu rośliny kwitną nawet przy 24h światła na dobę i są gotowe szybciej niż tradycyjne odmiany Indica czy Sativa. Pierwszą komercyjną odmianą automatyczną był Lowryder. Odmiana oferowała kompaktowe rozmiary i mały plon jednak od tego czasu odmiany Ruderalis zostały bardzo udoskonalone i obecnie są bardzo popularne.